Dnia 22.06.2023r. , odbył się IX Ogólnopolski Maraton przedszkolaków ,, Sprintem do Maratonu’’, którego patronatem jest miesięcznik Bliżej Przedszkola. Impreza biegowa połączona została z otwarciem przez pana Prezydenta Michała Litwiniuka  bieżni w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej.  Głównym celem imprezy było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem specjalnych medali oraz dyplomów.

Wszystkim biegaczom gratulujemy.

Dnia 20.06.2023r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci 6 – letnich z udziałem rodziców.

Przedszkolaki w odświętnych strojach wystąpiły przed swoimi rodzicami tańcząc poloneza, recytując wiersze  i śpiewając piosenki. Pożegnano przedszkolaków, którzy po wakacjach rozpoczną edukację w szkole. Pani dyrektor oraz wicedyrektor przedszkola skierowały podziękowania w stronę dzieci oraz nauczycieli za miniony rok i wspólnie spędzone chwile w przedszkolu. Każdy  otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz książkowy upominek, stając się jednocześnie absolwentem przedszkola. Pani dyrektor podziękowała również wszystkim  rodzicom za lata współpracy, zaangażowanie w budowanie przedszkolnej społeczności, aktywne włączanie się we wspólne przedsięwzięcia, ciepłe słowa i wsparcie.

Wprowadzeni w wakacyjny nastrój, wszyscy życzyli sobie wypoczynku, odwiedzenia ciekawych miejsc i przeżycia fascynujących przygód.

- Naszym drogim absolwentom życzymy wielu sukcesów w nauce, aby byli dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci.

 

Dnia 14 czerwca 2023r. na terenie naszego przedszkola w godzinach popołudniowych odbył się Piknik Rodzinny. Pomimo wcześniejszych obaw pogoda dopisała i wszyscy bawili się doskonale. Dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem mogły skorzystać z zabaw i atrakcji przygotowanych i prowadzonych przez nauczycieli przedszkola i zawodniczki Jagiellończyka. Bańki mydlane, zamek dmuchany, ozdoby z koralików, tatuaże, fotobudka, tańce, popcorn, kiełbaski z grilla to tylko niektóre atrakcje czekające na chętnych. Zabawa była wspaniała. Współorganizatorami imprezy były: UKS Jagiellończyk i Akademia Glinka. Serdecznie dziękujemy!

Informujemy, iż rodzice dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu do Przedszkola Samorządowego nr 17 w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej ZOBOWIĄZANI SĄ POTWIERDZIĆ WOLĘ korzystania z tego dyżuru ( na druku przygotowanym i dostępnym w przedszkolu) w terminie

DO DNIA 20 CZERWCA 2023R. (WTOREK) DO GODZ. 1400.

 

BRAK POTWIERDZENIA BĘDZIE SKUTKOWAŁ SKREŚLENIEM DZIECKA Z LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH.

 

W Przedszkolu w dniach 15 – 20 czerwca 2023r. można również podpisać deklarację i oświadczenia niezbędne do realizacji dyżuru wakacyjnego w miesiącu lipcu 2023r.

Dnia 1 czerwca 2023r. odbyła się jubileuszowa XXX Rodzinna Olimpiada Przedszkolaka. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup: „Żyrafy” i „Pszczółki”. Dzieci wraz z rodzicami bawiły się świetnie. Było to wspaniałe zwieńczenie Dnia Dziecka.