Dnia 19.10.2021r., został rozstrzygnięty konkurs plastyczny

pt :,, Owoce i warzywa-Jem, to co smaczne i zdrowe”,

Głównym celem konkursu było kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci  oraz rozwijanie pasji artystycznych przedszkolaków. W konkursie wzięło udział 14 dzieci. Wykonane  prace były oryginalne, ciekawe i zgodne z tematyką konkursu.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki oraz zdrowe owoce.

Gratulujemy.

Dnia  23.09.2021 r. gościliśmy w naszym przedszkolu Policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Głównym celem spotkania  było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach jako pieszy. Przedszkolaki dowiedziały się, jak przechodzić przez jezdnię i po której stronie drogi należy się poruszać. Pan policjant zwrócił uwagę na konieczność zachowania szczególnej ostrożności na ulicy. Wszystkie dzieci z wielką uwagą słuchały wskazówek i rad, które na pewno ułatwią naszym przedszkolakom bezpiecznie zachować się w różnych sytuacjach. Spotkanie to było doskonałą okazją do obejrzenia umundurowania policjanta. Na koniec spotkania dzieci podziękowały za lekcję bezpieczeństwa i obiecały przestrzegać wszystkich zasad.

Dziękujemy i do zobaczenia.

 

//                                                                            

20 września w naszym przedszkolu święto przedszkolaków obchodziły wszystkie grupy. Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 poszczególne grupy bawiły się indywidualnie. W każdej z nich organizowane były wspólne zabawy, m.in. : zabawy z chustą animacyjną, sprzętem sportowym, zabawy z balonami, zabawy taneczne oraz plastyczne. Przedszkolaki pozowały do śmiesznych zdjęć
w fotobudce, oglądały koncert edukacyjny „Jestem sobie Przedszkolaczek z Gościnnym Udziałem Kici Koci” przygotowany przez panią. Patrycję Lipińską. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło też odrobinę słodkości…