Sukcesy dzieci z grupy „Biedroneczki” w roku szkolnym 2016/2017

  • „Pluszowy Miś moim przyjacielem jest” - wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim otrzymała  Elena,
  • „Obrazy mrozem malowane” - III miejsce w konkursie regionalnym zajęła Elena,
  • „Wiosenna łąka” - II miejsce w konkursie  ogólnopolskim zajęła Elena.
  • „Wierszolandia 3” – nagrody w konkursie recytatorskim otrzymały: Róża,  Karolina, Magda, Kasia, Patrycja, Zuzia, Amelka, Elena,  Hania,  Alan, Kuba,  Szymon, Natalka, Antoś, Maciek.

 

Sukcesy dzieci z grupy II KRASNOLUDKI  w roku szkolnym 2016/2017:

  • Międzygrupowym konkursie recytatorskim „Wierszolandia”–
    23 nagrody
  • Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski ‘Wierszobranie” organizowany przez BCK – nagrodę zdobył  - Antoni Z.
  • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Dawne ozdoby choinkowe”, organizowany przez Przedszkole Niepubliczne
    Przyjaciół Kubusia Puchatka” w Białej Podlaskiej – nagrodę zdobyła Łucja G.
  • Międzyprzedszkolny XXI konkurs plastyczny „Najciekawsza kartka, stroik i pisanka wielkanocna”, organizowany przez Bialskie Centrum Kultury „Eureka” w Białej Podlaskiej nagrodę zdobyła Łucja G.
  • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Franek i przyjaciele”, organizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 15
    Juliana Tuwima w Białej Podlaskiej - nagrodę zdobyła Łucja G.
  • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Oblicza przyjaźni
    w literaturze dziecięcej”,
    organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 17 w Białej Podlaskiej - wyróżnienie zdobyła Nela M.
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Bombka bożonarodzeniowa”, który był organizowany przez Publiczne Przedszkole „Przy Stadionie” we Wrocławiu – nagrodę zdobyła Hanna P.
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wartości życia – co jest dla nas ważne?” - który był organizowany przez Przedszkole nr 2
    Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku – wyróżnienie zdobyły – Julia W. i Hanna P.

 

Osiągnięcia dzieci z oddziału III w roku szkolny 2016/2017

  • Magda, Maja S., Ania - brało udział w konkursie plastycznym
    „ Najciekawsza kartka, stroik i pisanka wielkanocna”   organizowanym przez KK „Eureka” – otrzymały nagrody
  • Paweł, Adrian, Ania, Magda, Franek, Maja - brało udział w konkursie recytatorskim „Wierszolandia”– otrzymały nagrody
  • Magda brała udział w konkursie plastycznym  „ Oblicze przyjaźni w literaturze dziecięcej” -  otrzymała wyróżnienie
  • Magda brała udział w konkursie plastycznym    „Ziemia- planeta ludzi- jak długo?” zorganizowanym przez BCK Klub Kultury „Scena” 
  • Adrian, Magda, Zuzia - brało udział w Turnieju czytelniczym „W krainie bajek” – otrzymały nagrody
  • Wszystkie dzieci brały udział w grupowym  konkursie „Wiedzy o książce” otrzymały dyplomy i nagrody.

 

 

Sukcesy wychowanków z oddziału IV w roku szkolnym 2016/2017

  • Jakub P. i Aleksander R. wyróżnienie w konkursie muzycznym „Moja przedszkolna piosenka”
  • Jakub P. II miejsce w konkursie plastycznym „Oblicza przyjaźni w literaturze dziecięcej”
  • Jakub P. nagroda konkursie  plastyczno- literackim „Franek i przyjaciele”
  • Pola P. i Michał D. wyróżnienia w konkursie recytatorskim „Wierszobranie”
  • Justynka Z. zdobyła nagrodę najlepszego aktora w przeglądzie teatrzyków „Puchatek” za rolę złej Dorotki.
  • Justynka Z. zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym ogólnopolskim „Jaś i Małgosia”
  • Michał B. Michał D, Ala , Justynka, Pola, Ania, Igor W., Kuba P., Martynka, Amelka K, Maja, Szymon Pędzik, Jula zdobyli wyróżnienia w konkursie recytatorskim „Wierszolandia 8”
  • Nasza grupa zdobyła nagrodę w konkursie przeglądu teatrzyków „Puchatek” organizowanym przez Klub Kultury „Eureka”.
  • Natalia K. i Ania M. zdobyły nagrody w konkursie plastycznym „Dawne ozdoby choinkowe”
  • Amelia K. zdobyła IV miejsce w II Miedzyprzedszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej, Justyna Z. –wyróżnienie
  • Amelia K. reprezentowała nasze przedszkole na Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Raduje się serce” w Szkole Podst. Nr 3
  • Jakub P. , Pola P., Justynka Z. konkurs czytelniczy „W krainie baśni” wyróżnienia
  • Maja, Igor W., Martynka G., Ania, Michał D,Natalka, Kuba P.,Jakub D.,Pola, wyróżnienia w konkursie recytatorskim „Wierszyki łamiące języki”
  • Martynka „Piosenka w Czterech porach roku”-konkurs piosenki

 

 

Sukcesy dzieci z grupy „Pszczółek” w roku szkolnym 2016/2017

 

  • konkurs recytatorski „Wierszobranie” organizowany przez KK „ Eureka”- nagrody – Szymon K. , Łukasz K.
  • konkurs plastyczny „Dawne ozdoby świąteczne” organizowany przez Niepubliczne Przedszkole im. „Przyjaciół Kubusia Puchatka”- nagroda- Szymon R.
  • konkurs plastyczno- literacki „Franek i przyjaciele” organizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 15 – nagroda- Amelka N.
  • konkurs plastyczny „Ziemia planeta ludzi- jak długo?” organizowany przez KK „Scena”-
  • Nagrody- Amelka N., Szymon R.
  • konkurs muzyczny „Moja piosenka z przedszkola” organizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 3 – nagroda- Szymon K.
  • konkurs plastyczno- literacki „Oblicza przyjaźni w literaturze dziecięcej”- wyróżnienie- Szymon R.
  • konkurs międzygrupowy „Wierszolandia 8”- nagrody- Błażęj, Szymon R., Szymon K., Paulinka, Wiktoria G., Gabryś
  • konkurs międzygrupowy W krainie bajek” – nagrody- Łukasz, Szymon R., Szymon K.
  • „Prezentacje taneczne przedszkolaków”- nagroda dla całej grupy