Pisarze są najbardziej zbliżeni do aniołów, ponieważ też mają skrzydła.

                                                           Magdalena Samozwaniec

W piątkowy, przedświąteczny poranek odwiedziła naszą grupę pani Agnieszka Panasiuk wieloletnia pracowniczka administracji w  naszym przedszkolu, a od kilku lat świetna pisaka książek dla dorosłych. Z dużym zaangażowaniem opowiadała dzieciom na czym polega praca pisarza min. jakie etapy przechodzi rękopis za nim trafi do księgarni lub biblioteki w postaci gotowej książki. Pani Agnieszka specjalnie napisała dla naszych dzieci świąteczne opowiadanie o aniołku. Nasze przedszkolaki wysłuchały go z dużym skupieniem i zainteresowaniem. Następnie wykonały do niego  ilustracje, które wręczyły pani Agnieszce. Bardzo dziękujemy za wprowadzenie nas w świąteczną atmosferę i mile spędzone chwile.