Bycie rodziną oznacza, że jesteś częścią czegoś pięknego, oznacza, że kochasz i będziesz kochanym przez resztę swojego życia”

 

         Dnia 7 czerwca wspólnie z rodzicami i rodzeństwem obchodziliśmy Dzień Rodziny w Roskoszy. W czasie świętowania nie zabrakło: wierszy, piosenek, masażyków, zabaw ruchowych ze śpiewem, zabaw z chustą animacyjną, zabaw sportowych, spacerów z rodzicami oraz wspólnego poczęstunku. Z okazji święta naszych kochanych rodziców obdarowaliśmy ich własnoręcznie wykonanymi podarkami. Wspólne spędzone chwile na długo pozostaną w naszej pamięci. 

 

W piątek 31 maja do naszego przedszkola zawitał niezwykły czworonożny gość wraz ze swoją opiekunką. Pani opowiedziała nam o tym jak należy postępować z obcym psem, co lubi a czego nie wolno robić w jej obecności, a także jak należy się zachować w razie ataku. Suczka była bardzo łagodna i cierpliwa, chętnie też dawała nam się głaskać.

„W zdrowym ciele zdrowy duch, to zapewni Ci tylko ruch. I dlatego ćwicz wytrwale, byś się poczuł doskonale”. Zgodnie z powyższym mottem dnia 30 maja na zajęciach ruchowych bawiliśmy się wspólnie ze studentami. Zabawy bardzo nam się podobały i sprawiły wiele radości.

Dnia 29 maja obchodziliśmy urodziny Liliany, a 7 czerwca urodziny Wojtka z tej okazji życzymy solenizantom:

Dużo uśmiechu, moc słodyczy
jak najmniej smutków, wiele radości,
długich wakacji, humoru dobrego i  życia kolorowego.

W dniach 13 i 15 maja swoje urodziny obchodziły nasze koleżanki Liliana  i Ola z tej okazji składamy Wam życzenia:


Stu buziaków, zdrowia, radości,
Mnóstwa prezentów i gości,
Przyjaźni wielkich i małych,
Wielu przygód niebywałych,
Uśmiechu wesołego i wszystkiego,
Wszystkiego najlepszego!