Dzień Dziecka to bardzo radosne święto dla wszystkich dzieci, takie było też dla naszych przedszkolaków.                                                         7 czerwca 2017r. w naszym przedszkolu odbył się po raz pierwszy festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym ważnym dniu, plac zabaw przystrojony został kolorowymi balonami oraz dekoracjami. Całej zabawie na świeżym powietrzu towarzyszyła wesoła i głośna muzyka, którą zapewnił nam pan Jacek.  Dzieci brały udział w różnych  zabawach. Ogromną frajdę sprawiło wszystkim malowanie twarzy.
         Dużą atrakcją było spotkanie z Policjantami, Strażakami oraz Funkcjonariuszem Służby więziennej, któremu towarzyszył specjalnie wyszkolony pies Niger. Dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska radiowozu policyjnego i wozu strażackiego, a także dotknąć i pogłaskać psa. Każdy mógł usiąść za kierownicą oraz przymierzyć kask strażacki lub czapkę policjanta. Na zakończenie spotkania wszystkie pojazdy włączyły sygnały dźwiękowe a Strażacy polewali dzieci wodą z węża strażackiego. Tańcom i śpiewom nie było końca. A dla nas w nagrodę pozostał bezcenny uśmiech Dzieci.