W ubiegłym tygodniu miało miejsce pożegnanie przedszkola przez 6 latki z grup „Pingwinki” i „Sówki”.  Był polonez, były wiersze, tańce i piosenki, był smutek, wzruszenie ale i ciekawość tego co przed nami.

Drogie dzieci to, czego nauczyłyście się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsze przyjaźnie. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa  – ważne, a może nawet najważniejsze. Jesteśmy dumne, że mogłyśmy w tym uczestniczyć. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat i wiele radosnych chwil. Jesteśmy przekonane, że będziemy wspominać te wspólne lata z uśmiechem na twarzy.

Życząc Wam powodzenia w szkole, życzymy, abyście realizowały swoje pasje i marzenia, a w wolnej chwili  odwiedzajcie nasze przedszkole – my zawsze czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Do zobaczenia !!!!!!!!

Drodzy rodzice dziękujemy, że zaufaliście nam i powierzyliście swoje skarby na te trzy, cztery lata.  Oddajemy Wam dzieci gotowe podjąć obowiązki szkolne.  Zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły – mamy nadzieję, że nam się to udało. Pamiętajcie, że Wasze dzieci choć staną się uczniami, nie przestają być dziećmi.  Wspierajcie je w odkrywaniu świata swoją obecnością, uwagą, uśmiechem i zadowoleniem – nawet z najmniejszych sukcesów.